липня

23

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Актуальним питанням для лісівників Волині залишається питання всихання дерев: верхівковим короїдом вражено понад сім тисяч гектарів лісів. Неодноразово з цього приводу на територіях різних лісгоспів відбувалися виїзні наради, семінари за участю керівництва районів, області, депутатів та громадськості. 
Як розповів начальник відділу охорони й захисту лісу ДП СЛАП «Любешівагроліс» Андрій Шукалович, по їхньому господарству на сьогодні загальна площа осередків всихання соснових насаджень через ураження верхівковим короїдом становить 237,7 га, причому суттєвими темпами збільшується кількість всихаючих деревостанів. Цьому сприяють, за його словами, аномальна тривала спека, зниження рівня ґрунтових вод. А інженер лісового господарства ДП «Любешівське ЛМГ» Василь Котик повідомив, що на їхніх територіях площа вражених насаджень складає аж 670 гектарів.
Тамара Урядова.
 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання