вересня

23

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Шкільне лісництво, яке діє на базі В’язівненської ЗОШ І-ІІ ст., спільно з ДП СЛАП «Любешівагроліс» взяло участь у конкурсі на кращий проект дендрологічного парку, скверу чи пам’ятної алеї (для територій дитячих садків, шкіл, Будинків культури чи клубів, храмових комплексів, меморіалів, громадськозначимих місць сіл, селищ, містечок). Проект учнів В’язівненської ЗОШ на обласному конкурсі «Квіткове намисто шкільного скверу» було відзначено “бронзою” та грошовою премією у розмірі 1000 грн. Члени шкільного лісництва, а це учні 7-8 класів, на чолі з керівником Людмилою Петрик почали працювати над цим проектом ще в 2016 році, та, як повідомила Людмила Федорівна, на досягнутому не зупинятимуться, адже проект розрахований на три роки. Протягом двох наступних заплановані такі заходи: створити ігровий майданчик для учнів молодшої школи, альпійську гірку і зону декоративних дерев та кущів, щорічно поновлювати декоративне оформлення клумби.
Мирослава Струк.

Comments are now closed for this entry

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування