вересня

23

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Осінь почалася за календарем. Тож саме в таку пору любителі тихого полювання не байдикували, а поспішали до лісу, аби зібрати перший урожай осінніх грибів. У когось він видався геть невдалим, хтось назбирав чимало маслят, а от сім’я Комарів із села Угриничі взагалі «отримала бонус». Подружжя Олександра та Оксани у місцевому лісі знайшло багато білих грибів. Як повідомила для редакції пані Оксана, цього понеділка у післяобідню пору з чоловіком вирішили з’їздити до лісу, аби глянути, чи ростуть гриби. А додому повернулися із неабияким урожаєм (на фото).
Мирослава Струк.

Comments are now closed for this entry

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування