липня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Ще в квітні в одному з торговельних закладів райцентру працівники Любешівського відділення поліції виявили факт порушення законодавства щодо продажу алкогольних напоїв неповнолітній особі.

 

Продавця притягнено до адміністративної відповідальності згідно з ч. 2 ст.156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Прес-служба Любешівського відділення поліції повідомила: таке правопорушення карається накладенням штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Матеріали щодо виявленого факту продажу неповнолітньому алкоголю були направлені до Головного Управління ДФС у Волинській області для вжиття відповідних заходів реагування до суб’єкта підприємницької діяльності. Цими днями надійшли результати перевірки матеріалів, відтак на підприємниця накладено штрафні санкції у розмірі 6 тисяч 800 гривень та анульовано ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Тамара Урядова.

Коментарі

#1 Тарас 08.09.2017, 10:11
"правопорушення карається накладенням штрафу від тридцяти до ста неоподатковуван их мінімумів доходів громадян" - а штраф всього 6 тисяч 800 гривень! То це виходить, шо продавець працюэ за 227 гривень в один робочий місяць? Нда...

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання