вересня

23

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У середу відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Участь у її роботі взяв і голова Любешівської районної ради Петро Нагорний. Так, комісія розглядала звернення Української асоціації районних та обласних рад, яка просила облраду погодити проект розпорядження Кабміну “Про затвердження переліку госпітальних округів у Волинській області”.  Між членами комісії відбулася гостра дискусія щодо доцільної кількості ГО на території Волині. У результаті зійшлися на позиції, що має функціонувати п’ять госпітальних округів.
Виступив на засіданні комісії і голова Любешівської райради Петро Нагорний, котрий озвучив звернення президії Любешівської районної ради до голів облради та ОДА з проханням при формуванні госпітальних округів на Волині гарантувати, що Любешівська ЦРЛ матиме статус лікарні інтенсивного лікування. Втім, як пояснив начальник управління охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк, рішення про статуси лікарень у майбутньому прийматиме госпітальна рада - після того, як буде утворено госпітальний округ. Тому обласна рада може лише рекомендувати, а не визначати це питання. І все ж при голосуванні члени комісії рекомендували врахувати побажання любешівських колег при формуванні округу, до якого належатиме район.
Наталія Муха.

Comments are now closed for this entry

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування