лютого

25

Неділя

 

 

Тут може бути ваша реклама!

 

 

Тут може бути ваша реклама!!!

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У середу відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Участь у її роботі взяв і голова Любешівської районної ради Петро Нагорний. Так, комісія розглядала звернення Української асоціації районних та обласних рад, яка просила облраду погодити проект розпорядження Кабміну “Про затвердження переліку госпітальних округів у Волинській області”.  Між членами комісії відбулася гостра дискусія щодо доцільної кількості ГО на території Волині. У результаті зійшлися на позиції, що має функціонувати п’ять госпітальних округів.
Виступив на засіданні комісії і голова Любешівської райради Петро Нагорний, котрий озвучив звернення президії Любешівської районної ради до голів облради та ОДА з проханням при формуванні госпітальних округів на Волині гарантувати, що Любешівська ЦРЛ матиме статус лікарні інтенсивного лікування. Втім, як пояснив начальник управління охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк, рішення про статуси лікарень у майбутньому прийматиме госпітальна рада - після того, як буде утворено госпітальний округ. Тому обласна рада може лише рекомендувати, а не визначати це питання. І все ж при голосуванні члени комісії рекомендували врахувати побажання любешівських колег при формуванні округу, до якого належатиме район.
Наталія Муха.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Це цікаво

No result...

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання