квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Минуло три роки, відколи на Донбасі, відстоюючи цілісність держави, загинув уродженець с. Залізниця, командир 3-ї роти 80-ї аеромобільної бригади старший лейтенант Пасевич Іван. Цієї середи в рідному селі героя-захисника відбулися заходи з його вшанування.

 

У них взяли участь керівники району, деяких установ, організацій, працівники Залізницької сільської ради, громадськість. Найперше в місцевому храмі разом зі священиками інших парафій настоятель о. Іоанн провів Богослужіння, панахиду, під час якої молилися також за всіх убієнних воїнів. Опісля процесія пройшла до скверу ім. І. Пасевича, меморіальної стели, присвяченій Пасевичу Івану, учасникам АТО та Героям Небесної сотні, де відбулося покладання квітів, опісля – до місця останнього спочинку Івана. Скрізь молилися за загиблого. У проповідях священиків прозвучало, що наш земляк виконав найбільший і громадянський, і християнський обов’язок, бо ж віддав своє життя «за другі своя»: загинув, закривши своїм тілом побратимів, чим урятував їм життя. 
Любов Михальчук, Залізницький сільський голова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування