липня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Наприкінці липня накладом 300 примірників у київському видавництві «Кондор» видрукувана книга «Шашки-64. Перші кроки до майстерності. Частина 1», автором якої є житель смт Любешів, кандидат у майстри з шашок, популяризатор цього інтелектуального виду спорту Микола Труш. Варто наголосити: видрукувана вона коштом самого видавництва!
Як зазначено в анотації, адресована книга юним любителям шашок, тренерам, керівникам гуртків, учителям. У ній зібраний навчальний матеріал у відповідності до програми шашок для ДЮСШ. Суть кожної теми, що пропонується читачам, пояснюється багатьма прикладами. Також тут викладені вправи для розвитку майстерності юних шашкістів. Тож книга стане в нагоді і початківцям, і шашкістам-розрядникам. Є розділи «Правила гри в шашки», «Уроки тактики», «Школа шашкових закінчень» (розкрито 12 прийомів шашкових закінчень) та «Розв’язування вправ» (подані приклади розв’язування вправ одно- та двоходових). У «Вступі» зазначено, зокрема, твердження психологів про те, що у віці 6-12 років проходить формування так званого механізму «дії в пам’яті», а шашки розвивають логічність, послідовність мислення, вміння аналізувати шашкові та життєві ситуації, зміцнюють характер та формують моральність. Є й чимало висловів знаменитостей про користь шашок. 
Сам же Микола Миколайович каже, що має намір видати ще дві частини книги. Водночас зазначає, що у підготовці цієї фундаментальної праці допомагав його колишній вихованець, першорозрядник із шашок, Назар Греб, котрий зробив комп’ютерний набір діаграм (вміщено 1909 навчальних діаграм). А ілюстрації до книги створила керівник гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості Оксана Сірець. До речі, старша донька Миколи Труша Людмила Горбач є автором численних підручників та навчальних посібників для студентів вузів.
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання