жовтня

18

Середа

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

За результатами роботи комісії, яка працює з присудження щорічної Премії районної ради та районної державної адміністрації, цьогоріч із шести кандидатів відзнаку отримають п’ятеро. Так, необхідну кількість голосів набрали вчитель математики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великий Курінь Олександр Кушнерик, учитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІ ст. Березна Воля Тетяна Кононович, вчитель історії ЗОШ І-ІІ ст. с. Мукошин Надія Колтунович, учитель біології, хімії, природознавства ЗОШ І-ІІ ст. с. Погулянка Валентина Гарбарчук та методист районного методичного кабінету відділу освіти Любешівської райдерждаміністрації Василь Блеянюк. 
Щоправда, на засіданні вищезгаданої комісії депутат районної ради Марія Чикида, котра свого часу й  стала ініціатором запровадження такого конкурсу, зауважила, що, на її думку, суть його останніми роками нівелюється. «Адже на меті ми мали відзначення тих педагогів, котрі разом зі своїми вихованцями здобули вагомі перемоги саме в нинішньому році, а не загалом по своїй діяльності. Тобто, для прикладу, цьогоріч може взагалі не бути конкурсантів чи переможців, а наступного року – декілька», - висловила свою думку Марія Тимофіївна.
Вручення ж премій та Почесних грамот для цьорічних лауреатів відбудеться традиційно на серпневій конференції педагогічних працівників району.
Наталія Муха.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання