липня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Хоча надворі – серпень, ще школярі насолоджуються відпочинком, а вчителі перебувають у відпустках, в кабінеті вчителя біології Залізницького НВК Олени Ковальчук буйно квітнуть кімнатні рослини. Всіх їх тут – більше півсотні, і радують око з десяток різноманітних квітконосів. Наприклад, два різновиди стапелії дружно викинули цвіт, який, попри зовнішню привабливість, має дещо специфічний запах, адже їх ще називають «мухоловками». З кінця травня гордо тримає свій рідкісний квітконос ехмея смугаста. «Ця рослина квітне за своє життя лише один раз і пропадає. Молоді пагони зацвітають лише на третій рік, щоб також відмерти», - охоче розповідає Олена Петрівна, котра ось уже п’ятнадцять років добирається на роботу з Міжгайців. Варто зазначити, що, окрім рослин, турботою її та юних природолюбів є також акваріумні рибки, котрі, як і вазони, навіть у час канікул потребують догляду. 
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання