липня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Як повідомили у відділі внутрішньої політики, організаційної роботи та інформаційних технологій апарату РДА, у четвер відбулося виїзне засідання колегії районної державної адміністрації у с. Люб’язь. 
Перед початком засідання учасники колегії - очільники району, сільських рад, установ, організацій - оглянули інфраструктуру села. Доповідачі у своїх виступах акцентували увагу на найголовнішому. Зокрема, йшлося про відкриття дитсадка в с. Зарудчі, несплату ЦРЛ за оренду землі, податковий борг НПП «Прип’ять-Стохід» та ін. Найактивніше обговорили питання створення ОТГ. Оскільки Дольська та Люб’язівська сільські ради вирішили не вступати до Любешівської ОТГ, а створити свою, голова райдержадміністрації Олег Кух попросив обґрунтувати таке рішення. Адже, за даними управління фінансів РДА, ці сільські ради не є платоспроможними. Враховуючи штат працівників, який в них має бути при створенні ОТГ, вони не матимуть можливості його утримувати. Адже ПДФО з установ та організацій на території сільських рад всеодно надходитиме до районного бюджету. Обидва керівники району наголосили, щоб сільські голови ще детальніше вивчили законодавство про ОТГ та провели у своїх громадах роз’яснювальні роботи, оскільки жителі сіл не володіють інформацією щодо цього. 
Також не оминули і проблеми передачі Люб’язівського ФАПу на баланс ЦПМСД Любешівського району. Як зазначила головний лікар цього Центру Наталія Ланевич, на території ОТГ не може бути ФАП, а обов’язково - амбулаторія. Адже, відповідно до субпроекту Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», Люб’язівський ФАП буде реорганізований за перспективним планом у 2019 році в Люб’язівську АЗПСМ. 
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < липня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання