липня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Минулого четверга в Любешові відбулося виїзне засідання управління Волинської обласної організації Українського товариства сліпих, у якому взяло участь керівництво облуправління на чолі з головою Юрієм Симончуком, керівники правлінь по районах Волині. На захід прибули керівництво, представники райдержадміністрації, районної ради, центру зайнятості, управлінь соцзахисту населення та Пенсійного фонду, члени районного УТОСу, запрошували і сільських голів. Благословив нашу роботу благочинний Любешівського округу УПЦ о. Анатолій Шкара.
Основне питання, яке обговорювали, бо воно було і залишається актуальним, - соціальний захист людей із вадами зору. Особливо це стосується осіб одиноких, тотально незрячих, для яких важливе навіть просто слово підтримки. Інша проблема – працевлаштування незрячих. 
На сьогодні в районі на обліку в нашій організації перебуває 105 осіб. Згідно з внесеними змінами у законодавство, маємо право ставити на облік дітей від 14 років. Користуючись присутністю очільників сільських громад, доводили до їх відома, аби на місцях батькам таких діток пояснювали, щоб ставили їх у нас на облік, відтак і допомагатимемо, в тому числі направленнями у відповідні навчальні заклади. Просили їх більше приділяти уваги незрячим. Представники влади району в свою чергу пообіцяли в міру можливостей допомагати УТОСу. За будь-яку підтримку ми вдячні всім, зокрема, тим підприємцям, котрі надали матеріальну допомогу при проведенні цього виїзного засідання. 
 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < липня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання