травня

22

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Цього тижня у селищному парку діяв християнський табір, організований членами церкви християн-баптистів із Любешівського та Ківерцівського районів, а також вихідцями з України, які наразі мешкають у США. Наприклад, дівчата Яна і Віра живуть там по 10-15 років, щоправда, в різних штатах. Вони розповіли, що з одновірцями зустрічаються, спілкуються на конференціях, а цього року вирішили відвідати історичну батьківщину. Інші співорганізатори табору зазначили, що його тема - «Якщо хочеш бути здоровим». І стосується вона не так фізичного, як духовного здоров’я, адже не секрет, що сьогодні негативного впливу на підростаюче покоління вистачає. Щодень у таборі на дітей чекали цікаві різноманітні заняття: спортивні змагання та естафети, театральні постановки тощо. А ще вони вчилися виготовляти сувеніри своїми руками, співали пісні на духовну тематику. Ось так в іграх, розвагах організатори табору пропагували здоровий спосіб життя в усіх значеннях цього вислову.
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання