травня

25

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Цього тижня більше сімдесяти молодих людей із євангельських протестантських церков віком від 15 до 38 років Камінькаширщини та Любешівщини здійснили веломарафон двома районами. Як зазначив відповідальний за проведення в Любешівському регіоні різних цьогорічних проектів в рамках відзначення 500-річчя Реформації в Україні Степан Лисик, стартували вони у понеділок у селі Житнівка Камінь-Каширського району, фінішували в середу в с. Дольськ. Присвячений велопробіг тому ж 500-річчю Реформації. Мета марафону – показати, що є молодь, яка веде здоровий спосіб життя, а також закликати співгромадян долучатися до них за стилем життя. Водночас це – акція за мир на Сході. Адже в кожному селі, де учасники зупинялися на перепочинок, вони співали християнські пісні й молилися за довгоочікуваний мир в Україні. «Бог може зробити реформу в серці людини. Якщо вона відбудеться в серці, в сім’ї, тоді можуть відбутися довгождані реформи в країні», - переконаний Степан Іванович із Каменя-Каширського. Додав він також, що харчування забезпечували одновірці з церкви їхнього братства – віри Євангельської України (п’ятидесятники), одяг – білі футболки з відповідним логотипом (R-500) - замовили спеціально для цього проекту.
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання