травня

25

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Із 29 травня по 2 червня на базі опорних навчальних закладів району з метою популяризації вивчення іноземних мов діяли літні мовні табори, в тому числі і в нашій ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Глуша. Називався він «Sunflower», у ньому займалися п’ятнадцятеро діток. Вчителі-тренери Віра Невірець, Михайло Мартинюк, Віра Мельник змістовно та цікаво організували роботу зі школярами. Протягом тижня проводилися конкурс малюнків на асфальті, вікторини, захист проектів, спортивні ігри, естафети тощо. Юні мовознавці із захопленням брали у них участь, були напрочуд задоволені, адже щодня отримували заохочувальні призи, подарунки й грамоти, а ще поглиблювали знання з англійської мови.
Наталія Миколаюк, начальник табору, заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Глуша з виховної роботи. 
 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання