травня

25

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У ДП СЛАП «Любешівагроліс» підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці та безпека виконання робіт у лісовій галузі очима дітей». Це - учасники шкільного лісництва ДП СЛАП “Любешівагроліс”, яке діє на базі Березичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Комісія у складі директора підприємства Віктора Симоновича, керівництва профспілки, фахівців галузі зіштовхнулися із проблемою: малюнки були досить високого рівня, і визначити переможців виявилося непросто. Та все ж перше місце виборов учень 3 класу Артур Кузьмич і отримав грошову премію у розмірі 500 грн. Срібло здобув другокласник Богдан Пугач, а третє місце розділили учениця 6 класу Яна Михальчук та учень 6 класу Владислав Кузьмич. Ці юні художники отримали по 300 та 200 гривень відповідно до зайнятого місця. 
Прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання