жовтня

18

Середа

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Цього понеділка у залі селищної ради відбулося засідання робочої групи щодо підготовки проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад із центром у Любешові. 
Любешівський селищний голова Василь Корець представив гостей, які взяли в ньому участь. Це - директор відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Волинській області Анатолій Пархом’юк та юрист цього Центру Андрій Погорілий. Заступник селищного голови Людмила Божко поінформувала, на якому етапі нині ведеться підготовча робота. Анатолій Пархом’юк нагадав присутнім, які громади вважаються спроможними, про ресурси та повноваження ОТГ, які мають бути кінцеві результати реформи. Андрій Погорілий дещо детальніше зупинився на питаннях про суб’єктів та ініціаторів добровільного об’єднання, механізм формування територіальних громад, етапи добровільного об’єднання та ін. Обидва представники підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» наголошували на необхідності правильного оформлення відповідного пакету документів, а також на належному проведенні громадських обговорень. Відповіли й на ряд запитань, котрі прозвучали в ході засідання. Відтак було погоджено проект рішення та план організаційних заходів про добровільне об’єднання територіальних громад із центром у Любешові. А в середу на сесії селищної ради розглянули цей проект, котрий має бути направлений у всі сільські ради, що ввійдуть до майбутньої ОТГ із центром у Любешові. Він має на місцях пройти належну процедуру обговорення та схвалення.
Тамара Урядова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30 31        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання