Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У Володимирі-Волинському 19-21 травня відбувався Чемпіонат Волинської області за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2017» серед молоді, юніорів та школярів. За три дні змагань наші юні боксери здобули шість золотих, одну срібну та п’ять бронзових медалей. У черговий раз підтвердили свою спортивну майстерність наймолодші, але найбільш титуловані боксери з Любешівського НВК – Назар Медведюк, Валентин Петрик, Віталій Кравчук, Олександр Василюк, Владислав Петрик. Срібну нагороду після річної перерви у змаганнях виборов студент третього курсу Любешівського технічного коледжу ЛНТУ Андрій Швирид у найпрестижнішій ваговій категорії – 100 кг. До речі, він змагався зі студентом Володимир-Волинського училища Вадимом Михальчуком, який раніше тренувався у любешівському клубі «УДАР». Вдалий дебют видався у змаганнях такого рівня для студента технічного коледжу Максима Бондарчука та учнів Любешівського НВК Владислава Вітовщика, Миколи Лаща, Владислава Оласюка й учня 11 класу Залізницького НВК Богдана Бринчука. Вони не дійшли до фіналу, але гідно протистояли титулованішим чемпіонам Волині, Львівщини, Рівненщини. Особливої уваги заслуговує виступ учня 10 кл. Великокурінської ЗОШ Назарія Мацерука. У ваговій категорії до 91 кг він переконливо виграв усі поєдинки у спортсменів, які до цього неодноразово ставали переможцями та призерами різноманітних обласних, регіональних та всеукраїнських турнірів.