червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Цими днями у Любешівському районному центрі зайнятості провели завершальний тренінг для учасників АТО в рамках проекту «Дорога додому» за сприянням громадської організації «Волинські перспективи». Цей проект проводився за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів в Україні у партнерстві з Волинською обласною службою зайнятості та соціального супроводу у започаткуванні власної справи чи самозайнятості. Мета проекту - надання комплексної підтримки військовослужбовцям, шляхом психологічного, юридичного та соціального супроводу у започаткуванні власної справи чи самозайнятості.
 На завершення учасники тренінгу поїхали у зону відпочинку «Біля каменя», де гуртом приготували юшку та козацький куліш. Під час смакування керівник ГО «Волинські перспективи» Ніна Пахом’юк підбила підсумки зустрічей проекту з безробітними - учасниками АТО. Під час проекту для них надавалася можливість переоцінити свої взаємини у сім’ях, адже після участі у бойових діях вони набули іншого характеру. Також із ними працював юрист, який допомагав розібратися з юридичними питаннями у сфері соціальних гарантій як військовослужбовців-учасників АТО.  Для того, щоб забезпечити себе зайнятістю на селі, для розвитку самозайнятості учасникам АТО запропонували отримати за сприяння цієї громадської організації необхідні для виконання роботи електроінструменти. Загалом захід пройшов у дружній та теплій атмосфері.
Тетяна Клямар, провідний фахівець із сприяння зайнятості Любешівського РЦЗ.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання