травня

24

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Дев’ятнадцятого травня у м. Луцьк відбувся обласний фестиваль художньої творчості учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів «Дитинства веселковий світ». Наш район також став учасником цього заходу та був представлений у таких номінаціях: акція на підтримку воїнів АТО «Патріотів юних рученята захистити хочуть тата» (плетіння маскувальної сітки вихованцями та педагогами БДЮТ); конкурс малюнків на асфальті «Дитинства світ чудовий» (вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» Оксана Смаль та Андрій Кондрацький); містечко майстрів «Для вас, захисники, наша творчість і любов» (майстер-клас вихованців гуртка «Тістопластика» БДЮТ); виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва учнів загальноосвітніх шкіл та позашкільного навчального закладу.
Ірина Оласюк, директор Любешівського БДЮТ.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання