червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Працівники національного природного парку «Прип’ять-Стохід» провели ряд заходів по школах району, приурочених Всесвітньому дню водно-болотних угідь. Учні мали можливість ознайомитися із загальною характеристикою водно-болотних угідь, діяльністю служби охорони на території НПП, переглянути презентацію про іхтіофауну та рослинний світ. Також школярі у супроводі працівників НПП «Прип’ять-Стохід» провели пізнавальну гру у вигляді тестових завдань. А в Любешівській центральній районній бібліотеці діяла виставка інформаційних матеріалів про водно-болотні угіддя, йдеться на сайті Парку.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання