квітня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

3-4 лютого 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великий Курінь проводилася Відкрита першість серед філій Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій. 17 команд (загалом понад 50 дітей) брали участь: з Камінь-Каширського, Маневицького, Турійського та Локачинського районів, Любешівський представляли учні Великокурінської  школи.

На відкритті заходу всіх привітали начальник відділу освіти Любешівської РДА Василь Кух, директор школи Степан Кундік та методист Центру Інна Кравчук. Дводенна програма передбачала: змагання з пішохідного туризму на дистанціях І і ІІ класу та спортивного орієнтування. В особисто-командному заліку з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» (І клас) кращі результати показали юні туристи с. Великий Курінь, які посіли І та ІІІ місця, а ІІ місце вибороли школярі Маневицького району. У командних змаганнях з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» (зв’язки, ІІ клас) переможцями стали також великокурінці - обидві команди місцевої школи, ІІІ місце посіли юні туристи Камінь-Каширського району. У змаганнях зі спортивного орієнтування за вибором в особисто-командному заліку перемогу здобули команди: І місце – школярі Маневицького району; ІІ місце – с. Великий Курінь, ІІІ – Камінь-Каширського району. В особисто-командному заліку зі спортивного орієнтування в заданому напрямку перемогу отримали: І – школярі Камінь-Каширського району; ІІ –  с. Великий Курінь; ІІІ – Маневицького району. Кращі результати у змаганнях показали такі учні Великокурінської школи: Оксана Зімич, Олена Петрик, Марія Кундік, Богдан Лопухович, Вікторія Колб, Дарина Кундік, Андрій Базелюк,  Віктор Зімич, Аліна Царанюк, Катерина Комар-Стаховська, Наталія Смокович, Тетяна Петрик, Валерія Ветлянчук, Анна Зімич, Сергій Кух, Володимир Петрик. Переможці та призери в особистому заліку та команди в загальному заліку були нагороджені кубками та Дипломами обласного Центру туризму, спорту та екскурсій. За сприяння у проведені  обласних туристичних змагань директора школи Степана Кундіка, заступника головного судді Івана Кундіка та медичну сестру школи Галину Медведюк відзначено Подяками Центру туризму, спорту та екскурсій, розповіла Алла Оласюк, педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великий Курінь.

Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання