квітня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Епізоотична ситуація щодо сказу в районі і надалі залишається складною. Так, у січні цього року виявлено два нові випадки сказу собак у с. Залізниця.

І це вдалося виявити лише завдяки тому, що житель цього населеного пункту не приховав загибель своєї тварини, а повідомив про  випадок службу ветмедицини району. В зв’язку з цим проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА, рішенням якої с. Залізниця оголошено неблагополучним і накладено карантинні обмеження. Спеціалісти ветмедицини провели відповідні ветеринарно-санітарні заходи згідно з чинною Інструкцією.

Наталія Муха.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання