червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Багато хто каже, що оздоровлюватися холодною водою потрібно починати із літа. Однак пенсіонер із Любешова Петро Черевичний поламав такий стереотип. Не чекаючи тепла, разом із однодумцями, спираючись на їхній досвід, почав «моржувати» в люті різдвяні морози. Нині пірнає чоловік у крижану воду щодня. «Після кожного такого купання стаю здоровішим і відчуваю себе щасливішим», - ось таку інформацію та враження від Петра Павловича передав для наших читачів любешівський «морж» із багаторічним стажем Іван Баран. 
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання