квітня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Вже традиційно у понеділок відбулася нарада при голові райдержадміністрації Олегу Куху. Щоправда, цього разу вона була виїзна – в актовому залі любешівських закладів охорони здоров’я. В нараді взяли участь голова районної ради Петро Нагорний, його заступник Ольга Кух, перший заступник голови РДА Сергій Фесик, керівники окремих структурних підрозділів РДА, депутати районної ради, деякі сільські голови, головні лікарі Любешівської ЦРЛ Богдан Іванів і Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району Наталія Ланевич, лікарі цих закладів охорони здоров’я. Голова РДА Олег Кух назвав питання, винесені на обговорення: про проведені у 2016 році заходи з покращення матеріально-технічної бази ЦРЛ та ЦПМСД, а також принципи формування госпітальних округів. Окрім того, націлив обох головних лікарів, аби вони назвали пріоритетні проблеми, котрі необхідно вирішити у поточному році. Богдан Іванів та Наталія Ланевич у своїх доповідях ознайомили присутніх із зробленим торік та закцентували увагу на першочергових завданнях у нинішньому році. Щодо госпітальних округів на Волині поінформували керівник ЦРЛ Богдан Іванів та очільник виконавчої гілки влади в районі Олег Кух. У підсумку прозвучало: головне завдання – аби Любешівська ЦРЛ мала статус лікарні інтенсивного лікування І рівня, для чого необхідно максимально підвищити рівень роботи ЦРЛ, якість надання медичної допомоги. У «Різному» слово взяла Ветлівський сільський голова Любов Павлік, котра озвучила наболілу проблему – ліквідацію терапевтичного відділення №2 у їхньому селі, через що хворі змушені звертатися по допомогу в ЦРЛ. Відтак попросила присутніх посприяти, аби не траплялися випадки, що ветлівчанам відмовляли в цьому, що уже мало місце. Лікарі також озвучили ряд злободенних питань. Тож очільник райдержадміністрації прийняв рішення організувати окрему зустріч із ними для розгляду всіх внутрішніх проблем медиків.
Тамара Урядова.
 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання