березня

21

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

В Україні стартувала запроваджена урядом і парламентом пенсійна реформа. Найбільше, що від неї чекають пересічні пенсіонери, це, звичайно, — підвищення пенсій. Отож про те, чи вже відбувся перерахунок пенсій жителям Любешівщини та чи зросли в результаті виплати нашим краянам, сьогодні ведемо розмову із першим заступником начальника Камінь-Каширського об’єднаного управління Пенсійного фонду Волинської області Світланою Корець.

 

Світлано Іванівно, самі розумієте, як із нетерпінням чекають пенсіонери «оновлених» пенсій. То яким чином і коли буде здійснено перерахунок і доплата пенсій жителям району?
- Перш за все зазначу, що Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” із 01.10.2017 року підписаний Президентом України і опублікований в газеті “Голос України” у вівторок, 10 жовтня. Відтак він набув чинності з 11 жовтня 2017 року. Втім перерахунок пенсій уже здійснено автоматизованим способом 8355 отримувачам пенсій у районі. Виплата проводиться через банківські установи та поштові відділення, починаючи з 11 жовтня 2017 року. Механізм такий: ті пенсіонери, які вже отримали пенсію за період із 4 по 10 жовтня, одержали доплати по додаткових відомостях 11 жовтня через поштові відділення та банківські установи, а решта пенсіонерів отримуватимуть доплати згідно з датами виплати, яка визначена для кожного пенсіонера по основній та додатковій відомостях.
- Ви зазначаєте, що перерахунок здійснено 8355 отримувачам пенсій. Але в районі є 10079 пенсіонерів… 
- Так, перерахували ще не всім. Але панікувати не варто. Поступово це буде зроблено. Зазначу також, що виплата «оновлених» пенсій за жовтень проводитиметься по додаткових відомостях. Наразі у них включено лише 3865 отримувачів пенсій. Вони одержуватимуть пенсії по основних відомостях у раніше встановленому розмірі, а доплату, нараховану відповідно до нещодавно прийнятого законодавства, - по додаткових.
- Але це лише 3865 пенсіонерів. Тобто не всі пенсіонери району отримають доплату в жовтні?
- Так. Решта отримувачів пенсій, в яких розмір збільшення пенсії склав менше ніж 140 грн., одержать доплату до основного розміру, починаючи з 1 жовтня, в листопаді по відомостях, де буде враховано доплату за жовтень та змінений розмір пенсії за листопад.
- А чому не всі пенсійні справи пройшли перерахунок у жовтні?
- Тому що потребує доопрацювання програмне забезпечення по окремих пенсійних справах, які були в “русі” та які опрацьовувалися з урахуванням судових рішень минулих років і судових рішень цього року, у тому числі по ч. 2 ст. 56 Закону України “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, працюючі державні службовці. Усі ці справи, а це близько півтори тисячі, будуть доопрацьовані. 
- Скажіть, а чи суттєво збільшилися пенсії для жителів Любешівщини?
- Все, звичайно, залежить від стажу роботи та зарплати, яку отримувала людина. Тож є такі, яким надбавка становить кілька десятків гривень, кілька сотень. Але є й такі, що мають і більше. Чималі доплати, звісно, отримали пенсіонери, які працювали шахтарями або ж на крайній Півночі.
Щодо надання детальнішої інформації в управлінні працює телефон "гарячої лінії" - 2-24-01.
Інтерв’ю підготувала Оксана Книш.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування