червня

22

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Про будні та зміни в системі роботи правоохоронних органів розповідає начальник Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області Олег Матчук.

 

- Олеже Миколайовичу, розпочався новий рік, тож підбийте підсумки минулого. Скільки надійшло від людей звернень? Якого характеру були скоєні протиправні дії?
- Упродовж 12 місяців 2016-го в Єдиному обліку зареєстровано 2467 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події (у 2015-му – 1899). Переконаний: збільшення кількості звернень громадян до поліції свідчить про повернення довіри населення до нас як до правоохоронного органу. Викрито 79 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення: 58 – працездатних, які не працювали й не навчалися, два – учні середніх навчальних закладів, один учень професійно-технічного закладу, три працівники підприємств, 15 – які скоїли злочин у групі, 17 перебували у стані алкогольного сп’яніння, 11 – уже раніше скоювали злочин. Зареєстровано 10 випадків шахрайств. Виявлено три кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів та прекурсорів. А також 73 факти зберігання та виготовлення самогону, апаратів для його виготовлення. Торік надійшло від людей 10 заяв та повідомлень про факти незаконного видобутку бурштину-сирцю, відомості за трьома з них були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
- А яка ситуація із розкриттям злочинів?
- Протягом цього періоду зросла робота у розкритті та розслідуванні злочинів минулих років із 10 у 2015-му до 15 торік. Надано 168 доручень на проведення слідчих (розшукових) дій, скеровано 12 постанов про проведення процесуальних дій на іншій території до інших територіальних відділень поліції. Слідчі Любешівського відділення поліції отримали 84 ухвали суду на доступ до речей та документів, 11 – на проведення обшуку, 9 – перевірок земельного та природоохоронного законодавства, однієї позапланової виїзної ревізії. 
- Уточніть інформацію щодо скоєння правопорушень неповнолітніми. Відповідно, яка ведеться в цьому напрямку профілактична робота. 
- Неповнолітніми вчинено сім кримінальних правопорушень. Із літа минулого року при відділенні поліції діє служба ювенальної превенції. Нею складено 56 адміністративних протоколів, що на 14 більше, ніж торік. Це – розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях, поява у громадських місцях в нетверезому стані; дрібне хуліганство. Починаючи з вересня, служба ювенальної превенції спільно з дільничними інспекторами поліції проводила зустрічі з учнями шкіл району, Любешівського технічного коледжу: бесіди, в тому числі індивідуальні, екскурсії відділенням поліції, конкурс малюнка на тему знань правил дорожнього руху, залучали школярів до патрулювання вулицями селища та с. Ветли тощо. Окрім того, було складено 34 протоколи про адмінпорушення на батьків (осіб, які їх заміняють) за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей; 9 адмінпротоколів – за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння; один адмінпротокол – за продаж алкогольних або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.
- Розкажіть про зміни, котрі відбулися у правоохоронних органах. І чи не спричинили вони проблеми з кадровим забезпеченням? 
- Відбулося скорочення штату дільничних офіцерів: із 12 до 4. Попри те, що навантаження на них зросло, вони стараються сумлінно виконувати свої обов’язки. Якщо трапляються події з ознаками кримінального правопорушення, на такі виїжджає слідчо-оперативна група. На сьогодні маємо вакантні посади патрульної поліції. Нове – затвердження кадрів здійснюється виключно на рівні області. Державтоінспекції як окремого підрозділу немає, але всі ситуації, що стосуються порушень правил дорожнього руху, - на контролі групи реагування патрульної поліції, яка виконує й деякі інші функції. Зокрема, реагує на заяви та повідомлення громадян, здійснює перевірку по лінії дозвільної системи, окремих категорій підоблікового елементу (осіб, які перебувають на різного роду обліках у поліції). Фактично, основні зміни стосуються того, що стала функціонувати патрульна поліція.
- Чи є проблеми, котрі турбують Вас як керівника? 
- Звичайно, можуть виникати певні внутрішні проблемні питання, їх намагаємося оперативно вирішувати. Що ж стосується масштабів району, то турбує інше: невеликий штраф за виготовлення самогону, боязнь чи небажання людей допомагати правоохоронцям ускладнюють боротьбу із самогоноварінням. 
- Ваше слово для громади Любешівщини?
- Насамперед, нагадаю: поліція в стані оновлення. Вірю: зрештою вибудуємо таку систему правоохоронних органів, що наші співгромадяни будуть вдячні нам за оперативну роботу. Будь-яке звернення, зауваження, побажання щодо нашої діяльності з боку людей ми враховуємо, тож стараємося вдосконалюватися у виконанні своїх службових обов’язків. Адже нам важлива довіра кожного жителя району. 
Інтерв’ю підготувала Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання