жовтня

21

Субота

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

В Україні стартувала запроваджена урядом і парламентом пенсійна реформа. Найбільше, що від неї чекають пересічні пенсіонери, це, звичайно, — підвищення пенсій. Отож про те, чи вже відбувся перерахунок пенсій жителям Любешівщини та чи зросли в результаті виплати нашим краянам, сьогодні ведемо розмову із першим заступником начальника Камінь-Каширського об’єднаного управління Пенсійного фонду Волинської області Світланою Корець.

Тринадцятого серпня виповниться 10 років, відколи на Любешівщині створений національний природний парк «Прип’ять-Стохід». Про здобутки та проблеми, чим живе і перспективу НПП у суботньому номері газети розповідає виконувач обов’язків директора Олександр Сащук.

 
Із настанням весни в колодязях з’являється каламутна і жовта вода, насамперед, через танення снігу. Інколи ж, незалежно від пори року, вода у криницях стає затхлою та брудною. Звісно, споживати її в таких випадках ризиковано. Мабуть, не всім відомо, але через брак води та недостатню санітарію у світі помирає більше людей, ніж було вбито в будь-якій війні. Половину місць у лікарнях світу займають люди із захворюваннями, пов’язаними з водою. Як виявилося, є ця проблема і в нас.
Протягом 2016 року в Україні утворено 137 опорних шкіл, на Волині – чотири опорні заклади з філіями. А віднедавна на Любешівщині два загальноосвітні навчальні заклади перебувають у стані реорганізації в опорні, ще кілька – у їхні школи-філії. Чим зумовлені зміни в галузі освіти, чому саме ті, а не інші ЗНЗ визнані опорними, яка доля чекає на школи-філії, а також загальноосвітні навчальні заклади, котрі поки що залишаються в своєму нинішньому статусі, – про це та інше розповідає начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Кух.

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання