березня

23

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Відома на Любешівщині і за її межами скрипалька, композиторка та співачка Наталія Горщар у передноворічні дні подарувала свою нову композицію. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

 «Дорогі друзі, презентую свою НОВУ ПІСНЮ в стилі "УКРАЇНСЬКИЙ РОК" - «Очі звіра». А разом і мій новий проект "ЧОРНА ВИШИВКА".

Рок-балада - на слова Миколи Шмигіна. Музику, аранжування, виконання партій інструментів та вокалу, зведення, мастеринг, монтаж відео – це все справа Наталії Горщар. Клавіші – Ірина Миткалик.

«Минає рік собаки, і наша рок-балада росповідає про бродячого пса. Слова співавтора глибоко вразили мене своїм філософським змістом, і мені захотілося передати свої почуття іншим людям. Ліпше, ніж у стилі рок, зробити цього не можливо було. "Очі звіра" ніби символізують закінчення старого року з усіма його проблемами.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування