квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Іванна Нестерук із Бірок, котра навчається у шостому класі місцевого ліцею, своїм безкорисливим учинком «втерла носа» багатьом дорослим.

 

Днями небайдужі односельчани проводили по населених пунктах району збір коштів для деревчанки Руслани Смаль, про хворобу якої свого часу писало «Нове життя». Всі наші краяни відгукнулися на цю біду, кожен, хто міг, вніс свою частку у справу перемоги над тяжкою недугою. Щоправда в одному із населених пунктів якийсь чолов’яга ледве не відібрав у деревчан скриньку із зібраними коштами.

А ось юна бірківчанка Іванна Нестерук своїм безкорисливим учинком показала всім дорослим, якими ми маємо бути. На прохання про допомогу тато вніс свою фінансову частку у цю справу милосердя. Слухаючи, як дорослі незнайомі люди розповідали про біду, котра трапилася у родині Смалів-Поремчуків, шестикласниця Іванка на мить вибігла у сусідню кімнату. А повернувшись, простягнула руку, у якій лежали гроші: «Тримайте, це я збирала на подарунок мамі на день народження. Але вам ці гроші потрібніші», - мовила дівчинка.

Щиро віриться: з неї виросте просто чудова людина, з великим, щирим серцем, яке ніколи не буде байдуже до чужої біди.

Як стало відомо «Новому життю», 12 грудня Іванка Нестерук святкуватиме свій день народження. А 10 грудня - іменини у її мами. Щиро вітаємо цих бірківчанок. Дякуємо неньці за таку хорошу донечку!

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування