червня

23

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/01122015/11778420_7c052d56.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/01122015/11778420_7c052d56.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/01122015/mova_moya.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/01122015/mova_moya.jpg'
Кожен день – це дарунок Бога. А як ми його проживемо, залежить уже від нас. На жаль, ми досить часто не розуміємо цінності часу. А він же так швидко пролітає…
«Добрий вечір тобі, пане господарю!» - співають-вітають колядники-щедрівники, завітавши в дім. І весело від їхніх віршів та пісень, і сумно водночас на душі в Панасика. Бо ж тато його далеко: він захищає країну від зазіхань ворога. Тому всі слова побажань кажуть гості, звертаючись саме до Панасика. 

Бабуся… Скільки ніжності й одночасно величезної відповідальності у цьому слові. І це - не просто особистість. Насамперед бабуся є берегинею роду. У ній акумулюються життєва мудрість, найкращі поради та особлива турбота про своїх онуків. А в нашої бабусі їх аж тринадцять, і її любові вистачає на всіх. От лишень ми не завжди відповідаємо їй тим же…

Ця колядка на сьогоднішній день є найвідомішою різдвяною піснею в усьому світі. В її основу лягла українська народна щедрівка. І саме обробка композитора Миколи Леонтовича принесла твору всесвітню славу.

Згідно з давньою українською народною традицією, Свята вечеря у переддень Різдва збирає за столом усю велику родину. З першою зорею на небі, яка, за біблійними переказами, несе благу звістку про народження Спасителя – Ісуса Христа, українці розпочинали святкову трапезу. Хоча Святий Вечір припадає на останній день Різдвяного посту, і всі страви, які готують до свята, – пісні, називається багатою вечерею, бо стіл у цей вечір багатий 12-ма стравами.

Однією з таких “мироносиць” є Ганна Ліщинська із с. Бихів – людина, котра все своє свідоме життя служить Церкві.

Галина Степанівна Чубейко із Лобни – багатодітна мама. Кілька років тому їй урочисто вручили посвідчення про присвоєння Президентом України почесного звання «Мати-героїня». П’ятеро дорослих дітей і п’ятнадцятеро онуків – найбільше багатство, щастя жінки. Але є справа, завдяки якій не тільки в селі, районі, а навіть далеко за його межами знають нашу землячку.

Ось незабаром і світле свято Христового Воскресіння.  А отже, час задуматися, яку приготувати паску.  Випікання її – процес відповідальний, адже вона – обов’язковий атрибут святкового столу та великоднього кошика. Щоразу випікаючи паску, господиня переживає, аби вдалася. Бо ж то не лише смачний хліб, а й самобутні українські традиції, які передаються з покоління в покоління. І ми маємо їх цінувати та берегти, адже це - історія нашого народу, родини, теплі спогади дитинства...

Навесні нашим рукам потрібна особлива турбота. Звичайно, для догляду за шкірою рук сьогодні існує величезна кількість косметичних засобів, які можна придбати у спеціалізованих магазинах. Проте не менш популярними є засоби, виготовлені в домашніх умовах із використанням лише натуральних компонентів. Для догляду рекомендується використовувати виключно ті засоби, які підходять для вашого типу шкіри. Всі процедури слід проводити регулярно. Тільки так можна домогтися бажаного результату та зробити свою шкіру рук м’якою і шовковистою. 

Вони трималися за руки і зачаровано дивилися на рясно всіяне зорями небо. Пригадували назви сузір’їв, і обом здавалося, що ті далекі небесні світила їм всміхаються, підморгуючи. Вони були щасливі, навіть більше, ніж колись. Але як же довго йшли до цього…

Україна славиться багатьма письменниками та поетами, які збагатили не лише нашу літературу, але й поширили її по всьому світу. Одне з найвеличніших імен посеред них –Лесі Українки.

Неправильно – правильно
А іменно – а саме, як-от
Багаточисельний – численний
Братися за роботу – братися до роботи
В даний час – тепер, у цей час

Події району

Календар новин

June 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...