червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Із 3 по 5 червня в Любешові, в урочищі «Біля каменя», відбувався 12-ий туристично-спортивний зліт серед учнівської молоді Любешівської селищної ради.

 

Команди змагались у 6 видах, повідомила завідувач сектора у справах сім’ї молоді та спорту Любешівської селищної ради Тетяна Будько. А саме: спортивне орієнтування, в’язання вузлів, смуга перешкод, водний туризм, велосипедний туризм, краєзнавча вікторина. Діти проживали в наметах, самі собі готували їжу, набували різноманітних туристичних навичок. 

У результаті змагань визначені переможці. Так, у старшій віковій групі перше місце посіла команда Залізницького ліцею ім. І. Пасевича, друге - Любешівського ліцею, третє – Судченського ліцею. У середній віковій категорії найвправнішими стали учні із Залізниці, «срібло» дісталося вихованцям Цирської гімназії, «бронза» - команді Любешівського ліцею.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування