червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У суботу на зустріч із юністю злетілися із різних куточків Волині, Львівщини, Київщини та Білорусі  до рідної, тоді ще Седлищенської середньої,  школи випускники 1969 року.

 

І знову, як і тоді, у далекі 60-ті роки, на своїх учнів чекав затишний рідний клас, наповнений п’янким ароматом півоній та троянд, улюблене місце за партою та найрідніші вчителі – Віра Приймак, Любов Сацик, Володимир Ланевич. Хлібом-сіллю на вишитому рушникові зустріла дорогих гостей нинішній директор Седлищенського ліцею Надія Оліфірук, а малиновий передзвін шкільного дзвоника покликав усіх на урок – урок історії школи, урок спогадів. Світлини на презентації допомогли випускникам пригадати знайомі обличчя однокласників, наставників, незабутні та хвилюючі миті життя. Приємним подарунком для усіх присутніх та своїх бабусь були вірші та пісні  про школу,  дитинство та юність, які виконали Анна і Вікторія Бринчуки, Дарина й Марія Матюки - вихованки Седлищенського ліцею. Вшанували присутні хвилиною мовчання і тих учителів та однокласників, які відійшли у Вічність. На завершення свята Надія Костянтинівна запросила усіх гостей на екскурсію ліцеєм, повідомила Людмила Романюк, заступник директора Седлищенського ліцею з виховної роботи. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування