червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сімнадцятого травня на базі Луцького педагогічного коледжу, за ініціативи ВОЕНЦу, відбувся обласний конкурс-огляд екологічних театрів, у якому юні актори із В’язівна зайняли третє місце.

 

Загалом у конкурсі взяло участь 17 колективів із всієї Волинської області.  Любешівську ОТГ представляв екологічний театр ЗЗСО «В`язівненська гімназія» «Екологічне зерня». Керівник театру Наталія Петрик, яка й розповіла цю хорошу новину на сторінці В’язівненської гімназії, зазначає:

У результаті напруженої боротьби наш колектив здобув призове почесне ІІІ місце. Тож вітаю своїх юних акторів із вдалим дебютом! Нехай наше «Екологічне зерня» проросте міцними паростками ще у багатьох конкурсах!»

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування