травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Під таким гаслом проходила 11 травня у ЗЗСО «Седлищенський ліцей» акція «Дерево миру» в рамках відзначення Дня пам'яті та примирення і 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

 

Уже стало доброю традицією, що найактивнішу участь у шкільних акціях із озеленення території щороку беруть учні випускних 9 та 11 класів. Тож і радують око калинова алея, «Парк єднання», котрі є також згадкою про випускників навчального закладу. Цього разу одинадцятикласники зі своїм наставником Іриною Струк висадили 25 саджанців самшиту.

Мета акції - формування в учнів національної свідомості, озеленення території та виховання дбайливого ставлення  до довкілля. Участь у ній - це ще одне підтвердження того, що, незважаючи на національність, стать та вік, кожен із нас хоче жити в мирі, має вести свідомий спосіб життя і щодня робити кроки, щоб залишити чудові багатства нашої Землі та її ресурси наступним поколінням. про це розповіла Людмила Романюк,  заступник директора  з виховної роботи ЗЗСО «Седлищенський ліцей». 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування