травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні актова зала Любешівського ліцею нагадувала розкішне суцвіття найталановитіших учителів нашого краю. Адже тут відбувалися урочистості для учасників конкурсу «Вчитель року – 2019» та виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

 

Насамперед після слів ведучих патріотичного настрою урочистостям надав виступ членів гуртка «Джура» Деревківського ліцею, виконавши гімн УПА та особливо актуальні нині поетичні рядки. Усіх домінантів та переможців першого етапу цього Всеукраїнського конкурсу у номінаціях «Захист Вітчизни», «Географія», «Основи здоров’я», «Учитель інклюзивного класу», а також працівників методичного кабінету і членів журі конкурсу нагородили відзнаками керівники районної та селищної влад.

Грамоти та Подяки отримали від керівництва і ті педагоги, котрі зайняли призові місця у виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» першого рівня та роботи яких були відзначені Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Чудові музичні ат поетичні віншування дарували  вихованці Любешівського ліцею та В’язівненської і Любешівськоволянської гімназій.

Детальніше про захід - у наступному номері газети.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування