травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

19 квітня на базі Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради відбувся семінар вчителів історії на тему «Використання дидактичних ігор на уроках історії та правознавства», - йдеться на сайті відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА.

 

Модератором заходу була Людмила Посохова, яка зі своїми однодумцями звернула основну увагу на важливості дидактичних ігор у навчанні та створення цікавої атмосфери на уроках історії та правознавства.  Презентувала свій досвід з проблеми використання дидактичних ігор та продемонструвала фрагменти уроків Світлана Котик, вчитель історії ЗЗСО «Березичівський ліцей». Наталія Шкльода, вчитель історії ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.» ознайомила колег з питанням використання ігрових технологій за допомогою інтернет -ресурсів. Використання OR-кодів в освітньому процесі та технологія творення підручника з історії України волинських авторів – проблеми, які запропонувала для обговорення голова РМО вчителів історії та правознавства Марія Бас.  На заході виступали учні, які брали участь у захисті наукових робіт слухачів МАН (відділення «історія») із ЗЗСО «Деревківський ліцей» та  Великоглушанської ЗОШ І-ІІІ ст. Також ділились досвідом роботи у МАН їхні наставники.  Учасники семінару зазначили, що захід був досить продуктивним та корисним для подальшої професійної діяльності вчителів історії.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування