квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Лише днями стали відомі результати Всеукраїнського новорічно-різдвяного конкурсу «Новорічна композиція» та Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», які організував Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Учні та вихованці закладів середньої та позашкільної освіти Любешівської селищної ради подали сім робіт, і в результаті чотири відзначені як найкращі на всеукраїнському рівні, повідомила Надія Крат, методист методкабінету управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради.

 

Так, визнано переможцями та нагороджено грамотами НЕНЦ МОН України за зайняті ІІ місця у номінації «Новорічна картина чи колаж» Інну Григорук, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» БДЮТ; у номінації «Стилізована ялинка» - учнів Судченського ліцею Сергія Борейка та Богдана Токара і вихованку гуртка «Юний художник» Любешівського ліцею Віталіну Кравчук. А Яна Черевко з Березичівського ліцею, котра займається в гуртку «Мистецтво нашого роду», здобула І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсу «Український сувенір» - за роботу «Рукавичка «Веселі поросята». Відзначена Грамотою організаторів також керівник гуртка за підготовку переможця - Марина Сатпаєва.    

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування