квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

АкваТерраШоу 2019 – четверта міжнародна виставка, організована в Україні за сприяння групи компаній «Сузір’я». У рамках цього заходу проходить дитячий конкурс-виставка з аквадизайну, де Іван Ковальчук із Залізницького ліцею на фінальному етапі в Києві представляв Волинь.

 

Цьому передував регіональний конкурс-виставка, який проходив на базі Волинського еколого-натуралістичного центру у м. Луцьк. Там здобув перемогу наш шестикласник Іван Ковальчук. Переможці регіональних змагань із дев’яти областей та столиці зустрічалися у фіналі. Результати оцінювання дитячих робіт різнилися буквально в 1 бал. У підсумку Іван зайняв п’яте місце. Учасники отримали багато подарунків (футболка, сумка і рушник із логотипом фірми Tetra, набір ручок, флешка, набори кормів для рибок та засобів для догляду за акваріумами кількох фірм) – все пов’язане з акваріумістикою. До слова, торік у вересні як переможець цього конкурсу в дитячій лізі Іван отримав у подарунок акваріум на 34 літри, повідомила чудову новину Олена Баренблат, учитель біології ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича». 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування