квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Семеро педагогів нашого району отримали нагороди за участь в обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

 

Такою радісною звісткою поділилася завідувач методичного кабінету відділу освіти Любешівської селищної ради Людмила Радкевич. Відбулося нагородження освітян у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Час летить дуже швидко. Особливо якщо кожен день насичений приємними подіями. Один із таких днів пройшов у стінах нашого ВІППО. Семеро педагогів Любешівщини були нагороджені за участь в обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів "Творчі сходинки педагогів Волині". Радію за своїх колег і бажаю їм здоров'я, натхнення і нових звершень!» - зазначила Людмила Радкевич. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування