квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

П’ятеро учнів Любешівщини разом зі своїми наставниками взяли участь у гала-концерті у Чернівецькій обласній філармонії , де відбулося нагородження переможців всеукраїнського конкурсу "Змагаймось за нове життя", присвяченого дню народження Лесі Українки.

Про це повідомила завідувач методичного кабінету відділу освіти Любешівської селищної ради Людмила Радкевич. За її словами, наша краянка Ірина Сінчук виступала на гала-концерті. Потім була екскурсія в Чернівецький університет. А ще любешівці здійснили екскурсію затишними вуличками міста.

Діти дуже задоволені святом і поїздкою загалом. А мене тішить, що вони задоволені! Чекаємо на новий конкурс!» - написала Людмила Радкевич.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування