травня

25

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У Деревківському ліцеї учора відбувся благодійний ярмарок випічки, кошти від якого будуть перераховані для онкохворих наших краян – Полінки Пономарьової та Андрійка Нестерука.

 Того дня кожен учень ніс до школи приготовлену власноруч або ж із мамами, сестрами, бабусями випічку. Тож столи просто гнулися від різних смаколиків. Затим кожен клас презентував свою продукцію та виставляв її на продаж. Купували солодощі не лише діти та вчителі, а й батьки, котрі теж завітали до ліцею.

Всі отримані кошти, а це, я повідомила заступник директора з виховної роботи Людмила Плюсик, близько трьох з половиною тисяч гривень, діти пожертвували на хорошу справу – вони будуть перераховані для хворих Полінки та Андрійка.

Фото із цього заходу поділився учитель місцевого навчального закладу Олег Берізко у спільноті "Деревківська сумо (спілка учнівської молоді). You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування