червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні в актовому залі ОЗЗСО «Любешівський ліцей» відбулися педагогічні читання, присвячені 100-річчю Василя Сухомлинського.

 Насамперед вітальне слово мовила завідувач методичного кабінету управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Людмила Радкевич, котра у своєму виступі зазначила, що педагогічна спадщина Василя Сухомлинського належить до тих, на чиїх творах виховувалися і будуть виховуватися не одне покоління.

Книгу «Я розповім вам казку…» представила вчитель початкових класів ЗЗСО «В’язівненська гімназія» Раїса Бондарчук. А от про джерела розвитку дитини, зокрема про вагу слова, моральне виховання, казку в житті дитини та про учити бачити красиве в цікавому форматі розповіли вчителі початкових класів – М. В. Самонюк (ЗЗСО «Залаззівський ліцей»), А. І. Терещук (ЗЗСО «Деревківський ліцей»), Л. Н. Кухарик (ЗОШ І-ІІ ст. с. Погулянка) та Г. П. Маковська (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Велика Глуша).

Про використання творчої спадщини Василя Сухомлинського у середніх й старших класах розповіла вчитель української мови та літератури ЗЗО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича» А. А. Черевко. А про управлінську діяльність: від Сухомлинського до сьогодення повідала заступник директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО «Угриничівська гімназія» Л. Д. Андрусик. У свою чергу методист методичного кабінету управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Наталія Шукалович доповіла про реалізацію ідей Великого Вчителя в контексті концепції Нової української школи. You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування