червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

В останні дні серпня педагогічна родина Любешівщини традиційно збирається на найбільшу освітянську нараду. Щоправда, цьогоріч їх було аж дві: гуртувалися окремо заклади, які знаходяться у власності ОТГ та які перебувають на балансі району.

 На районній конференції про підсумки діяльності освітньої галуз Любешівщини у минулому навчальному році та пріоритетні напрямки у наступному поінформувала в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА Неля Свищ. Перед присутніми виступили голова РО профспілки працівників освіти Надія Гарбар, директор ОНЗ «Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Микола Кух, учитель початкових класів Седлищенської школи Світлана Домальчук, голова районної ради Петро Нагорний, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Ковальчук.

На конференції ОТГ до присутніх у залі із-за трибуни звернулися начальник відділу освіти Василь Кух, Любешівський селищний голова Олег Кух, його заступник – начальник управління гуманітарної політики Ольга Кух, перший заступник голови РДА Сергій Фесик. Своїми думками про реформування галузі освіти поділилися педагоги Юрій Крисько, Оксана Домарацька, Сергій Кутинець.

Уже традиційно саме на такому заході вручили відзнаки переможцям щорічного конкурсу на премії районної ради та райдержадміністрації, а також нагороди державного й обласного рівнів.

Детальніше про ці події – у наступному номері газети.

Фото Наталії Мухи та відділу внутрішньої політики РДА.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування