червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Традиційно щороку відбувається присудження Премії районної ради та районної державної адміністрації педагогічним працівникам. Цього року на розгляд членів відповідної комісії було представлено 9 кандидатур (премія може бути призначена максимально п’яти особам).

У результаті таємного голосування перемогу здобули учитель біології і хімії ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Великий Курінь Надія Семенюк, учитель української мови та літератури школи с. Березичі Любов Дроздик, учитель хімії і біології В’язівненської школи Наталія Петрик, учитель образотворчого мистецтва опорного навчального закладу «Любешівський НВК «Загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Ірина Ковальчук. Кандидати на присудження премії – методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Єва Оласюк і учитель трудового навчання із Любешівської Волі Сергій Руднік – набрали однакову кількість балів. У результаті повторного голосування п’ятим переможцем цієї найпрестижнішої премії Любешівщини виявився Сергій Іванович.

Наталія Муха, член комісії.   

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування