квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Час від часу колективи загальноосвітніх навчальних закладів поповнюються молодими спеціалістами. Ось і в цьому навчальному році в район прибуло 15 молодих педагогів, зустріч яких відбулася нещодавно на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Березна Воля.

 На початку професійного становлення учителя потрібно допомогти йому відчути впевненість у собі, набратися досвіду у своїй роботі, створити і підкріпити імідж успішного спеціаліста та створити умови, в яких можна максимально наблизитися до педагогічної майстерності. Саме над розв’язанням таких завдань і працює школа молодого педагога при районному методичному кабінеті. З метою адаптації молодих спеціалістів до умов роботи в школі, розширення знань учителів про ефективні та інноваційні форми методичної роботи, провідні методи навчання, і відбулося нещодавнє засідання школи на тему «Творча реалізація педагогічних ідей В.О. Сухомлинського».

Спочатку для молодих спеціалістів директор школи Любов Зімич провела захоплюючу екскурсію навчальним закладом (тож щиро дякуємо їй і всьому колективу за гостинність). Педагогічний стаж Любові Павлівни становить 46 років, і вона жодного дня не шкодувала, що стала вчителем. Всі ці роки учитель тримала долю дітей у своїх руках, в своєму золотому серці, була яскравою особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких знань, високої культури.  А потім молоді педагоги відвідали відкриті уроки  у своїх молодих  колег: Оксани Поліщук, вчителя біології, яка працює на педагогічній ниві лише 8 місяців, та Катерини Бондар, вчителя початкових класів зі стажем у два роки.Кожна з них провела сучасний урок з використанням комп’ютерної техніки, різноманітного роздаткового матеріалу, наочних посібників, застосувавши різні форми і методи роботи, диференційований підхід. Всі присутні висловили думку про те, що на освітянську ниву Любешівщини прийшла гідна зміна, яка збагатить її новими ідеями та злетами.

Після цього молоді спеціалісти та досвідчені вчителі цієї школи зібралися за «круглим столом», де ознайомилися та обговорили основні педагогічні і світоглядні ідеї В.О. Сухомлинського,  становлення і розвиток педагогічної професії, освітні реформи: пошук оптимальної моделі освіти, курс на європейську систему освіти. Активно долучилися до розмови досвідчені вчителі Л.Г. Занько, Н.С. Любчик, Н.В. Кузьмич та порадили молодим зацікавлюватися долею кожної дитини, вміти виділити в ній неповторні риси особистості, любити по-справжньому. На завершення молоді та досвідчені вчителі взяли участь у розв’язанні ситуацій, які створюють учні на уроках, а також було проведено анкетування з метою вивчення задоволеності молодих педагогів своєю професією і роботою.

Віра  Деркач, методист  РМК відділу освіти, молоді та спорту  РДА.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування