червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Зелена феєрія».  Зокрема, цьогорічні випускники навчального закладу вирішили подарувати троянди рідній школі  на згадку про проведені роки в стінах альма-матер, засвідчивши таким чином вдячність та  шанобливе ставлення до своєї другої домівки. Завдяки співпраці з батьками  класного керівника цих учнів Олени  Штахун був закладений розарій біля школи.

 Неабиякий інтерес до цього виявили й учні 10 класу, заклавши підвалини традиції. Вони також долучилися до спільної праці і  подарували школі кущі троянд. До наступного  випускного року саме вони доглядатимуть за квітами. А під час випускного вечора передадуть естафету квіткового мистецтва  і піклування школі й майбутнім п’ятикласникам.

Цей підпроект координують учителі Антоніна Остимчук  та Віра Черевко, які поділилися саджанцями дев’яти плетючих троянд із власних квітників.

Тож цього понеділка на шкільному повір'ї кипіла завзята праця. Учні з трепетом і завзятістю висаджували саджанці троянд. До роботи також долучилися вчителі  та техпрацівники. Своїм вихованцям вони особистим прикладом доводять: подібні заходи мають об’єднувати всіх навколо єдиної мети, повідомила Наталія Токар, відповідальна за впровадження проекту «Зелена феєрія».

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування