квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Із 19 по 22 січня на запрошення Mattihias Linder та за підтримки ТзОВ «ЄВРОТЕХІННОВ – ЕТІ» ректор Луцького НТУ Петро Савчук і в.о. директора Любешівського технічного коледжу ЛНТУ Анатолій Хомич вивчали досвід роботи провідного німецького підприємства Landmaschinen Vertrieb Deuben GmbH.

 

У рамках поїздки були проведені ряд цікавих та змістовних зустрічей.Зокрема, з Wolfgang Vogel - президентом асоціації роботодавців Німеччини напрацьовано спільні пропозиції стосовно стажування та практики студентів університету та коледжу. Також за участі представників центру зайнятості краю Лейпциг, представника консульства Німеччини та роботодавців знайдено механізм залучення студентів вишу та учнів Любешівського ТК ЛНТУ до освітньо-практичної підготовки на підприємствах Німеччини. З Гансом-Пітером Шмідтом, керівником Handwerkskammer zu Leipzig напрацювали співпрацю щодо мобільності студентів за участі потенційних роботодавців. З метою аналізу потенційних баз практик побували на сучасному німецькому інноваційному тваринницькому підприємстві із замкнутим циклом переробки продукції. Відвідали типовий заклад професійної освіти (Leipzig) із застосуванням сучасної бази, новітніх методик та спільного фінансування держави та роботодавців.

З лютого 2018 року Любешівський технічний коледжем плану  залучати студентів й учнів до проходження практик у ТзОВ «ЄВРОТЕХІННОВ – ЕТІ», - йдеться на сторінці коледжу.

 

 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування