червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Із першого вересня один із перших класів ОНЗ «Любешівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» навчається за програмою всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Сьогодні на базі «інтелектуального» класу відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду для вчителів, які мають звання, зініційоване відділом освіти, молоді та спорту РДА, районним методкабінетом та керівництвом НВК. До участі долучилися директор та голова ради ОНЗ.

Незвичайна методика викладання презентаційного уроку з предмету «Навчаємося разом», як діти оперують знаннями з різних навчальних предметів у рамках одного заняття та чимало іншого викликало подив, а то й захоплення у педагогів зі стажем та званнями. А подивитись дійсно було на що! Першокласники не просто читали, писали, малювали, рахували, називали фігури та їхній колір, розповідали прислів’я, виконували логічні завдання, писали піктограми, умовно мандрували засніженим лісом, танцювали та співали... Всі свої дії вони оцінювали на рівень успіху, логічно розмірковували, в тому числі, з якою метою вивчають те чи інше поняття, що дадуть їм набуті знання та вміння в майбутньому. І все це настільки швидко, активно, яскраво, ніби в калейдоскопі, а не на шкільному уроці. У підсумку всі дружно заспівали пісню про Україну, а класовод Марія Джуманюк похвалила учнів, що були уважні та активні. Директор ОНЗ подякував юним «інтелектуалам» та їхній наставниці за чудове заняття, а педагоги ще й поаплодували їм.

Опісля заступник директора з виховної роботи Людмила Пасевич провела презентацію науково-педагогічного проекту «Інтелект України», а також відбувся відкритий діалог, обмін думками учасників засідання Школи ППД. Відтак від педагогів прозвучало, що і вони на своїх уроках старатимуться впроваджувати елементи методів, прийомів, форм роботи у вивченні навчальних предметів, які побачили в проектному класі.

Тамара Урядова. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування