червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

«Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний та яскравий» - саме під таким девізом проходив тиждень початкової школи у Бихівській школі.

 

Щодня учні робили впевнені кроки сходинками до успіху. Першокласники крокували математичною доріжкою «Клубочок математичних заморочок». Учні другого класу подорожували мовними стежинками, а третьокласники взяли участь у літературній вікторині.  Класовод третього класу Олена Литвинчук, яка й надала цю інформацію, презентувала періодику дитячої літератури, тим самим спонукала школярів до читання дитячих книг.

Захоплююче пройшов конкурс читців «Про Україну з любов’ю”, в якому активну участь взяли всі учні початкових класів. А четвертокласники заспівали чудові пісні про Україну, свій рідний край.

Підсумком тижня стало нагородження всіх учасників грамотами за проявлені творчість та активну участь. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування