червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Незабутні враження залишилися після відвідин батьківських зборів, які були проведені у Любешівському технічному коледжі Луцького НТУ 16 групи І курс за спеціальністю «кухар-кондитер».

 Форма запрошення на збори  від класного керівника групи Тетяни Кравченко була інтригуюча : «Ваші діти для вас, батьків, готуватимуть фаршировану щуку». Як же нам, батькам, можна було ігнорувати старання власних дітей? Думаю, і це теж спонукало до майже стовідсоткової явки запрошених.

Класний керівник групи Тетяна Феодосіївна у дуже цікавій формі детально висвітлила різні аспекти навчання і поведінки дітей. Вона яскраво відобразила пріоритетні напрямки, над якими необхідно співпрацювати батькам із викладачами коледжу. До розмови долучився майстер із виробничого навчання Анатолій Карпік (кухар 6 розряду). Він ознайомив нас із тим, як відбувається процес виробничого навчання. Також запропонував  конкретні  рекомендації щодо якіснішого освітнього процесу дітей, наголошуючи, що ми спільно несемо відповідальність за це. А ще відчутно було, як вони  щиро переймаються, щоб кожна дитина в групі якісно здобувала освіту. До діалогу долучалися й батьки дітей, висловлюючи свої думки з приводу почутого.

Досить  пізнавальною була екскурсія закладом. Вразили практичністю та обладнанням сучасні лабораторії, де відбувається виробниче навчання, дегустаційна зала.  

А в той час наші діти з майстром Анатолієм Івановичем на кухні фарширували щуку. І, звісно, пригостили нею нас, батьків. Майбутні кухарі почувалися впевнено! Ми із задоволенням куштували страву і дякували, бо була і щука смачна, і діти гостинні, та й Анатолій Іванович і Тетяна Феодосіївна привітні.

Ось так заразом ми почули корисні поради щодо виховання своїх дітей, гарно провели час спільно з викладачами і дітьми. Адже трикутник партнерства «вчителі-батьки-діти» народжує порозуміння!

Велика вдячність Тетяні Феодосіївні та Анатолію Івановичу,  всім працівникам  закладу за сприяння зробити життя наших дітей цікавим та пізнавальним!

Від імені батьків 16 групи 1 курсу  голова батьківського комітету Оксана Домарацька.

Коментарі  

#1 студент 14.12.2017, 17:42
класний керівник і майстер на своєму місці.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування